הסעות VIP

הסעות VIP זה אנחנו! א.א. הסעות VIP גאים להציג את הדור הבא של הסעות VIP !

אנו מודעים לכל צורך וצורך של לקוחותינו ומתחייבים בפניהם לעמוד בכל הדרישות ולהעניק להם את שירות ה- VIP הטוב ביותר!

לקוחות VIP הינם לקוחות שונים מאחרים ומתוך הבנה זו הבאנו לשירות ההסעות שלנו  את המרצדס ספרינטר המפואר. רכב הסעות מדוגם, מאובזר, מפנק ומלא בכל טוב במיוחד להסעות VIP.

מהו רכב הספרינטר ?

רכב הספרינטר הוא מיני וואן מפואר ומאובזר, עם מקומות ישיבה מרופדים נוחים ומרווחים במיוחד, מסך טלוויזיה גדול ומשוכלל, מערכת שמע איכותית ומתקדמת, שקעי חשמל למטענים, בר משקאות מפנק עם כיבודים, מיזוג אוויר מותאם, תאורת אווירה ותאורה אישית לכל נוסע ופינוקים נוספים, שהופכים את הנסיעה ברכב לחווייתית, מהנה ובעיקר בטוחה- שכן, אצלנו השתייה מותרת, כי יש מישהו שדואג להחזיר אתכם הביתה בשלום.

רכב הספרינטר מתאים במיוחד להסעות VIP ומבטיח פרטיות מעיניים סקרניות מבחוץ ואנו יודעים ומכירים את הסיטואציות האלו, בהן מופרת פרטיותם של הנוסעים ולכן, עיצבנו את הרכבים שלנו עם תוספת של חלונות אטומים, חד כיווניים ווילונות אשר באמצעותם לא ניתן להציץ פנימה.

הסעות VIP

למי מיועד רכב הסעות VIP?

אמנם יכול להיווצר הרושם כי לקוחות ה- VIP שלנו הינם אנשים מוכרים, מפורסמים, ידוענים וזה נכון, אך לא רק.

א. א. הסעות VIP מסיעים את כל מי שמזמין ומעניקים את השירות האיכותי ביותר. בין היתר מתאים הרכב שלנו לאנשי עסקים, אמנים שונים, פוליטיקאים, הסעות לנשפים, או גם לאורחים חשובים שהגיעו מחו"ל שאתם מאד רוצים לפנק ואם תרצו בכך ניתן לתאם איסוף משדה התעופה או מכל מקום בארץ למעשה, VIP עד הסוף!

הסעות VIP – מדוע לבחור דווקא בנו?

העבודה עם אנשים מפורסמים/ ידוענים היא בראש ובראשונה, עבודה לכל דבר ועניין עם אותן הדרישות והתנאים, אבל (!) הטיפול בנישה זו, מחייב שמירה נוספת על כמה נושאים כמו- פרטיות, סודיות, אמינות, שכן, לא פעם הנהג המסיע VIP, שומע (שלא בכוונה) שיחות פרטיות שאינן מיועדות למי שאינו נמצא ברכב ולכן, דיסקרטיות מרבית היא חלק בלתי נפרד מהדרישות שלנו מאנשי הצוות המועסקים אצלנו.

נהגים המועסקים בחברה, הינם נהגים וותיקים ומנוסים אשר מחזיקים ברישיון נהיגה מתאים ובטרם מתקבלים לעבודה בחברה, אנו עורכים מבחן נהיגה משלנו, על מנת לבדוק ולוודא את כישורי הנהיגה שלהם בכדי לשמור על בטיחות הנוסעים והלקוחות.

הסעות VIP לכל מקום שתרצו

הסעות VIP כוללות בין היתר, הסעות לאירועים שונים, פרימיירות, מסיבות והשקות בהם אנו מורגלים, אך לא רק,  הסעות VIP שלנו, כוללות גם הסעות לאירועים פרטיים כמו חתונות, בר/בת מצווה או אפילו פגישות חשובות. כך או כך, רכבי הספרינטר שלנו עומדים לרשותם של לקוחותינו ואנו נסיע אותם בבטחה לאן שצריך ולאן שיבקשו.

בסופו של דבר, שירות הסעות VIP הוא שירות ייחודי, מוקפד על כל פרטיו, הגדולים והקטנים גם יחד.

אנשי הצוות שלנו דואגים לכל הפינוקים כמו גם לכל אמצעי הבטיחות הדרושים. הספרינטרים שלנו, אינם "עוד מיני וואן" אלא רכבי הסעות אמינים, חזקים אשר יביאו אתכם לכל מקום בזמן ובבטחה וזאת מבלי להפריע להנאתכם ולפרטיותכם המרבית!

אנו,ב- א. א. הסעות VIP נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל מקום. מזמינים אתכם לצור קשר ולהזמין את ההסעה המפנקת ביותר לאירוע שלכם, להעמיד לרשותכם את הצוות המקצועי והמנוסה שלנו אשר ידאג לכל בקשה לשביעות רצונכם המלאה.

קרא עוד: הסעות לאירועים עסקיים | הסעות לאירועים