הסעות לירושלים

הסעות לירושלים זה לגלות את הקסם של עיר הקודש, כל פעם מחדש. א.א. הסעות VIP מגיעים לכל מקום בארץ, אך ההסעות המרגשות ביותר עבורנו הן ההסעות לירושלים- עיר הבירה שלנו.

הסעות לירושלים הן למעשה כמו טיול בפני עצמו, שכן, איך אפשר להגיע לירושלים מבלי לבקר בכמה אתרים היסטוריים?

הסעות לירושלים רק עם א.א. הסעות VIP

אם אתם מתכננים נסיעה לירושלים, בין אם ליום עסקים או פגישות או אולי אתם פשוט רוצים לטייל בעיר הבירה היפיפייה שלנו, מדוע שלא לעשות זאת בנוחות מרבית ובבטחה? הסעות לירושלים עם א.א. הסעות, הן חלק מחוויית הנסיעה שלכם, שכן, מדוע שלא להתפנק, להישען אחורנית וליהנות מהדרך ומנוף "….ההרים צלול כיין?" תנו לנו לאחוז בהגה ולדאוג לנסיעה בטוחה עבורכם.

הסעות לירושלים

א.א. הסעות VIP  לשירותכם

כל אחד אצלנו הוא VIP ולכל אחד אצלנו מגיע את השירות הטוב ביותר כך אנו מאמינים וכך אנו נוהים בלקוחותינו וכשאנו אומרים "לשירותכם" אנו בהחלט מתכוונים לכך ונתחיל ברכבים המפוארים שלנו ונספר לכם מה הכנו עבורכם:

  • מקומות ישיבה מרופדים נוחים ומרווחים במיוחד
  • מסך טלוויזיה גדול ומשוכלל
  • מערכת שמע איכותית ומתקדמת
  • שקעי חשמל למטענים.
  • WIFI חופשי
  • בר משקאות מפנק עם כיבודים
  • מיזוג אוויר מותאם
  • תאורת אווירה ותאורה אישית לכל נוסע
  • מקום מרווח לציוד ואביזרים שונים ופינוקים נוספים שיתרמו למצב רוח

אלו הפינוקים והשדרוגים המחכים לכם ברכבים שלנו, כעת נספר לכם על צוות הנהגים שלנו, כי עם כל הכבוד לחוויה, חלק בלתי נפרד ממנה הוא נושא הבטיחות של לקוחותינו ובכך אין אנו מקלים ראש, לעולם. ולכן, כל אחד ואחד מנהגי החברה עובר מבחני נהיגה על הרכבים ועברו התעבורתי נבדק לעומקו. הנהגים שלנו צריכים להיות לא רק עם עבר תעבורתי נקי ונהיגה מצטיינת, אלא גם נהגים המבינים מהו שירות לקוחות בחברת הסעות

VIP ומהו תפקידים מעבר לנהיגה. הנהגים שלנו מקפידים על הופעה נקייה ואסתטית ועומדים לרשותכם בכל בקשה או שאלה וכמובן שמכירים את כבישי הארץ לאורכה ולרוחבה (גם במקומות שהוויז לא מכיר, יש כאלו, תתפלאו)

הסעות לירושלים –  מעולם לא הייתה נעים כל כך

אנו, הצוות בא.א. הסעות מזמינים אתכם לנסיעה אתנו, תוכלו להיווכח בעצמכם להרגיש את הדרך ואת איכות הנהיגה וטיב השירות. אנו נדאג לכל הנדרש ואתם צריכים רק לתאם את הזמן ונקודת האיסוף. אם יהיו מצטרפים נוספים בהמשך הדרך, אנו נדאג להגיע גם אליהם ולאסוף אותם מהיעד שתרצו ובשעה שתגידו.

איך לתכנן את הנסיעה הבאה לירושלים?

בקלות. צרו קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו, תאמו יום ונקודת איסוף ושאר פרטים הנחוצים לכם. אם תרצו ויש לכם זמן פנוי בעת הביקור בעיר הבירה שלנו, נשמח לארגן לכם סיורים באתרים הנפלאים של ירושלים ואפילו מקומות לינה או מסעדות, כמו שאמרנו- אם להיות בירושלים, חייבים לקחת זמן לעוד כמה מקומות ששווה לבקר בעיר.

מעוניינים בהסעות לירושלם? נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

קרא עוד הסעות לבת מצווה | הסעות למסיבת רווקות