הסעות לחתונה

הסעות לחתונה? זה אומר דבר אחד…קולולולולולולולו!!!!!! מזל טוב וסימן טוב ומזל טוב וסימן טוב יהא לנו!!!

כבר מתרגשים בשבילכם, עוד אפילו לפני שהכרנו!! הסעות לחתונה הן סוג ההסעות האהובות עלינו במיוחד, אנו מרגישים שותפים של ממש בהקמת בית חדש בישראל, יחד אתכם!!

אז בשעה טובה, הגיע הרגע והגיעה השעה, ה-ח-ת-ו-נ-ה שלכם ואכן אין ערב מרגש מזה. חלק בלתי נפרד מההכנות הרבות לקראת האירוע המרגש, הוא נושא ההסעות לחתונה ועליו יש לתת את הדעת וממש כמו שאתם מכינים את רשימת המוזמנים שלכם, כך עליכם לתכנן מראש את נושא ההסעות.

הסעות לחתונה

למי מתאימות הסעות לחתונה?

נתחיל במובן מאליו- לכלה ולחתן! אין נעים יותר מאשר להגיע כמו מלכה ומלך לאירוע הנוצץ של החיים שלכם, הסעות לחתונה עם א.א.הסעות VIP יסדרו לכם את היום כולו, יאספו אתכם מהיכן ומתי שצריך, יסיעו אתכם לאן שתגידו ובעיקר יאפשרו לכם לחגוג את הערב הזה "עד דלא ידע" כולל שתייה וריקודים לתוך הלילה- שייגמר מתי שייגמר- הנהג שלנו יחכה לכם עד שאחרון האורחים ילך וידאג להחזיר אתכם הביתה, או למלון, או לכל מקום אחר, בבטחה, בשלום וברוגע. כך ראוי וכך צריך לחגוג את הערב החשוב בחיים שלכם, כי יש מי שדואג להגעתכם ולחזרתכם בשלום.

בנוסף, לכלה ולחתן, הסעות לחתונה מתאימות כמובן גם לאורחים שלכם, לאלו שאין ביכולתם לנהוג, או לאלו המרוחקים מאד ממקום האירוע ואתם וכך צריך, דואגים לוודא כי היקרים לכם, יגיעו לחגוג אתכם בוודאות, מבלי שהמרחק יהווה בעיה או ביטול חלילה של ההגעה אליכם.

אם שותים- לא נוהגים! עוד חבורה שמתאימה להסעות לחתונה, הם החבר'ה שלכם. כמה פעמים שמעתם את הביטוי? כמה פעמים נבחר "נהג תורן" להסעה בטוחה הביתה, שכן, נהג תורן- אינו שותה, אפילו לא טיפה, בעוד החברים מסביבו- שותים ושותים ושותים, אז, הפעם אין צורך ב"נהג תורן" אין צורך לגרום למישהו להרגיש מוזנח, אלא פשוט, להזמין הסעה רק לחבר'ה הטובים שלכם, אם תרצו תוכלו להצטרף אליהם גם ואנו כבר נדאג לכל השאר- כי אם אתם שותים- אנחנו נוהגים!

הסעות לחתונה- מדוע כדאי?

הסעות לחתונה כדאיות מאד, היות והן מאפשרות לכם/ לאורחים החשובים שלכם, להתחיל לחגוג את האירוע שלכם עוד בטרם תגיעו לאולם/ לגן האירועים, הרכבים המפנקים שלנו ינעימו לכם את הזמן בנסיעה עם שלל השדרוגים והפינוקים:

  • מקומות ישיבה מרופדים נוחים ומרווחים במיוחד.
  • מסך טלוויזיה גדול ומשוכלל.
  • מערכת שמע איכותית ומתקדמת.
  • שקעי חשמל למטענים.
  • WIFI חופשי.
  • בר משקאות מפנק עם כיבודים.
  • מיזוג אוויר מותאם.
  • תאורת אווירה ותאורה אישית לכל נוסע.
  • מקום מרווח לציוד ואביזרים שונים
  • ופינוקים נוספים שיתרמו למצב רוח.

מטען/ מזוודות/ תיקים שונים/ אחר- ברכב מקום מרווח לכל ציוד שתרצו להביא אתכם.

כיצד מזמינים הסעות לחתונה?

ראשית, עליכם לערוך רשימה מדויקת ככל הניתן של מספר האורחים שתרצו להסיע (מבוגרים, אורחים ללא רישיון נהיגה, אורחים המתגוררים רחוק ממקום האירוע או כאלו המוגבלים בתנועה ואחרים, שתרצו לוודא כי לא יהיה להם תירוץ או סיבה שלא להגיע).

לאחר שהתארגנתם על רשימה שכזו, צרו איתנו קשר לפי הפרטים המצויים באתר ומתאם ההיסעים שלנו, יעבור אתכם על הרשימה על מנת לוודא שלא שכחתם להכניס אורחים מיוחדים לרשימה. בנוסף, נתכנן עבורכם את מסלול ההסעות, מנקודת האיסוף הראשונה- עובר דרך תחנות איסוף משניות ועד לתחנה הסופית- החתונה שלכם. את אותה הדרך נעשה גם בסיום האירוע ונדאג להחזיר את כולם בבטחה ובשלום הביתה.

מאחלים לכם המון מזל טוב ונסיעה בטוחה. איתנו!

מעוניינים במידע נוסף על שירותי הסעות לחתונה? דברו איתנו עוד היום

קרא עוד: הסעות לאירועים | הסעות לירושלים