שירותי הסעות

מגיעים אליכם אורחים חשובים מחו"ל? 

אתם אמורים להגיע לשדה התעופה לקראת חופשה?

אנו נשמח לעמוד לרשותכם, להגיע להיכן שתבקשו, לאסוף את מי שתבקשו ונלווה אתכם עפ"י בקשתכם במסלול שתבחרו.

למי מתאים שירותי הסעות?

זו שאלה מצוינת שכן, לא תמיד אנו חושבים על הסעה כאופציה לשירות, או לפתרון פרקטי ונוח עבורנו, או עבור האורחים שלנו, למשל, היה ומגיעים אליכם אורחים חשובים מחו"ל והייתם רוצים לאסוף אותם ולהראות להם מעט את הארץ. האם ישנה דרך טובה מזו לאיסוף, ברכב הסעות מפנק ומאובזר, כזה שניתן להתרווח בנוחות מקסימלית, כמו גם, ליהנות משלל פינוקים אחרים כמו כיבוד, שתייה וגם מוזיקה טובה?

שירות הסעות מתאים לכל אחד שרוצה להתפנק או לפנק.

בין אם אתם בדרך למסיבת רווקים, או בדרך לפגישת עסקים, אנו נדאג כי תגיעו לשם בזמן בנוחות וברוגע. משך הזמן ברכב המפנק שלנו מאפשר לנוסעים בו, להתכונן לקראת פגישות עסקיות חשובות, לשוחח בטלפון בנחת וגם, אם רוצים לשתות בירה או יין (אצלנו מי ששותה לא נוהג – באמת).

אנו מעניקים שירות ללקוחות שונים, פרטיים או עסקיים, דיפלומטים, אמנים, משלחות ועוד אחרים. 

חברת א.א. הסעות VIP מעניקה שירותי הסעות ללקוחותיה, בין היתר:

ועוד שירותי הסעות נוספים עפ"י דרישה.

מה כולל שירות ההסעות שלנו?

כאן תוכלו להניח את הראש אחורנית ובאמת להירגע. אנו אוהבים לפנק, וככאלו, הקפדנו לאבזר את הרכבים שלנו במיטב הפינוקים לשירותכם:

שירות ההסעות שלנו, אינו רק מפנק ואיכותי, שירות ההסעות שלנו גם בטיחותי על הכביש ובטיחותי בנהיגה, שכן נהגי החברה עוברים הכשרות נהיגה על בסיס קבוע, כמו גם, היכרות עם כבישי הארץ מצפון עד דרום, על מנת שיוכלו להביא אתכם לכל מקום. 

חברת א.א. הסעות מקפידה לשכור את שירותיהם של נהגים וותיקים, ללא עבר תעבורתי ובעלי יכולות שירותיות גבוהות במיוחד. נהגי החברה יעניקו לכם נסיעה בטוחה ונעימה, כמו גם חווית שירות טובה במיוחד. 

איך בוחרים שירותי הסעות?

הסעות מכאן לשם יש תמיד. השאלה היא מה אתם מבקשים מחוויית הנסיעה? 

אנו ממליצים לכם לבדוק טרם הזמנת השירות, מיהם נהגי החברה, שכן, בטיחות קודמת לכל.

לאחר שווידאתם כי אכן נהגי החברה מקצועיים, מנוסים וללא עבר תעבורתי, בדקו את הרכבים שהחברה מציעה לכם, וודאו כי כל המצטרפים לנסיעה יכולים לשבת ברכב בנוחות ומה החברה מציעה למהלך הדרך – כיבוד, מוזיקה, שתייה, עצירות בדרך למתיחת הרגליים.

בנסיעה הבאה שלכם – א.א. הסעות

היות ולא בכל יום אתם נוסעים לחו"ל, מתחתנים, יוצאים לחופשה, מדוע שלא תעשו את זה בסטייל ובפינוק המתבקש? יציאה לחופשה מתחילה בפתח הדלת, כאשר נגיע לאסוף אתכם. אתם ממהרים להגיע לשדה בשעת לילה מאוחרת? גם פה נשמח לעמוד לרשותכם ולהביא אתכם לשדה בזמן ובנחת תוך הנחת כל המזוודות שלכם בתא המטען הגדול ונצא לדרך במהירות ובהקדם האפשרי. 

נשמח להסיע אתכם בנסיעה הבאה.