"איך לא חשבתי על זה קודם?"

כמה פעמים שמענו את המשפט הזה מלקוחות שלנו לאחר שהסענו אותם הביתה לאחר האירוע שהיה.

א.א. הסעות זה בדיוק מה שאתם צריכים אחרי אירוע, בעיקר ובטח אם מדובר על אירוע משפחתי קרוב אליכם, אין לכם מה לחשוב על מוניות, חבר שיסיע ויעשה טובה או אפילו לחשוש מנהג ששתה אבל אין לכם ברירה אלא לנסוע אתו ולהתפלל ובדיוק לפה אנחנו נכנסים! הסעות לאירועים עם א.א. הסעות!

הסעות לאירועים בדרך שלך

עד לא מזמן נחשבו הסעות לאירועים למוצר מותרות, כזה של "עשירים" אך, עם השנים, נוכחו גם מארגני האירוע וגם האורחים החוגגים כי אין טוב מכך, מה גם, שמדובר בעלויות סבירות, כך שכל אחד יכול להזמין הסעה לאירועים ולא משנה היכן. 

הילדה חוגגת בת מצווש? הבן עולה לתורה? יש לכם כל כך הרבה סידורים שצריך לארגן ולהתרוצץ ממקום למקום, ציוד ותיקים ובגדים, אז מדוע שלא תזמינו לעצמכם ולבני המשפחה, הסעות לבר המצווה/ בת המצווה? מדוע שתגיעו מיוזעים ולחוצים אם אתם יכולים לעשות את זה בסטייל אמיתי באמת?

למי מתאים להזמין הסעות לאירועים?

לכולם! בלי יוצא מהכלל! אירוע משמעו מסיבה, ריקודים, אלכוהול, שעות על הרגליים ושעות של הכנות. בין אם מדובר בחתונה, אירוע חברה, מסיבת רווקות, לא ממש משנה, מה שחשוב לנו זה שתגיעו בזמן, בנוחות וברוגע. א.א. הסעות מעמידה לרשות לקוחותיה, רכבי הסעות מפוארים ומפנקים בכל רמה , הן באבזור והן בכיבוד ובשתייה. 

אנו מתרגשים יחד אתכם וחשוב לנו להרים את מצב הרוח עוד בטרם הגעתם לאירוע ולכן אנו מקפידים על צוות נהגים מנוסים ומקצועיים, אשר אחראיים על הסעות לאירועים השונים ודואגים לכל הדרוש לכם ולכן, בתוך הרכבים שלנו תוכלו למצוא:

מדוע לבחור בנו להסעה לאירוע שלכם?

חברת א.א. הסעות היא חברה מנוסה ומקצועית, המעסיקה נהגים מקצועיים ללא עבר תעבורתי. הנהגים שלנו, עוברים הכשרה בנהיגה ברכבי יוקרה, כמו גם הכשרה בשירות וזאת על מנת שיוכלו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ובטיחות בלתי מתפשרת בדרך. 

את המסיבה/ האירוע, תוכלו להתחיל כבר מפתח דלת הבית כאשר נגיע לאסוף אתכם, מוזיקה ושלל פינוקים מחכים לכם (אגב, אם יש לכם בקשה לכיבוד או שתייה מיוחדת – רק תבקשו). 

בין לקוחותינו הרבים, אנו מסיעים לקוחות פרטיים ועסקיים, בודדים וקבוצות, נגיע לאסוף אתכם מהיכן שתבקשו ולאן שתרצו. 

כאשר אתם בוחרים בא.א. הסעות אתם יכולים להתרכז במה שחשוב באמת, באירוע שלכם, אנו נדאג לכל השאר ועל הצד הטוב ביותר!

קרא עוד: הסעות לחתונה | הסעות נתב"ג